Pozwolenie na budowę dla apartamentowca Primo Baltic w Darłówku


2021.08.31
Autor: urbanity.pl
Jak informuje inwestor, budynek Primo Baltic otrzymał pozwolenie na budowę. Jest to usytuowany w bezpośrednim sąsiedztwie plaży w Darłówku apartamentowiec - projekt APA Wojciechowski Architekci dla Sono Development

Inwestycja będzie dysponowała ok. 2 tysięcy mkw. powierzchni PUM i znajdzie się w niej 45 apartamentów. Inwestor chwali się, że budynek będzie leżał w bezpośrednim sąsiedztwie morza, a mieszkania w nim będą miały wysoki standard.

Trzypiętrowy obiekt zaplanowano na planie litery „L”, będzie miał wydzielony dziedziniec z basenem dostępnym tylko dla mieszkańców. Bryłą budynku będzie przeszklona co ma zapewnić maksymalne nasłonecznienie jego wnętrza. Istotnym i jednocześnie charakterystycznym elementem Primo Baltic będzie nadająca nadmorskiego charakteru linia dachu. Projekt uwzględnia również powstanie garażu podziemnego z miejscami parkingowymi dla jego mieszkańców.

Wnętrza planowanej inwestycji mają mieć minimalistyczny charakter i być zachowane w stylu skandynawskim. Jak mówią sami architekci z APA Wojciechowski, postawili przede wszystkim na lekkość oraz naturalizm, z tego powodu zastosowane zostaną elementy wystroju o ekologicznym oraz naturalnym charakterze.

Komentarze


 • Gość
  Gość
  2021-09-01 07:26:56
  Betonozy w Darłówku ciąg dalszy. Żenada. Cóż, więcej tam nie pojedziemy.

 • Anna
  Gość
  2021-09-01 08:08:56
  Darłówko na przestrzeni lat bardzo się zmieniło ale niestety na gorsze. Wydmy zabrane przez wielkie apartamentowce, powoli zabierane są tereny zielone, które notabebe są pod ochroną! Jestem mieszanką Darłowa i omijam Darłówko od wielu lat, jest tam po prostu nieprzyjemnie! Plaża mała a ludzi coraz więcej! Szkoda!

 • Tomek
  Gość
  2021-09-01 09:00:39
  Pamiętam pierwszą wizytę,był jeszcze most zwodzony.Potem prom,teraz rozsuwany.Bede w przyszłym tygodniu,,po raz.....30-ty ktoryś.Kocham tę mieścinę Bez względu na wszystko

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.