Dobiega końca budowa kompleksu Dune Resort w Mielnie

2017.11.14

Firmus Group, jako deweloper kompleksu Dune Resort w Mielnie, uzyskał pozwolenie na użytkowanie drugiego, największego z trzech zaplanowanych apartamentowców. Oddanie do użytku całej inwestycji zaplanowano na wiosnę 2018 roku.

Dobiega końca realizacja kompleksu nowoczesnych apartamentów i penthouse'ów w Mielnie pod nazwą Dune Resort. W ostatnim czasie wydane zostało pozwolenie na użytkowanie drugiego budynku, w którym znajdują się 153 apartamenty oraz zespół basenów z częścią SPA

Inwestycja powstaje w Mielnie, w bezpośrednim sąsiedztwie plaży. Docelowo kompleks składał się będzie z trzech budynków, w których zaplanowano 328 mieszkań.

Drugi budynek Dune to 153 apartamenty, w tym 6 luksusowych penthouse'ow zlokalizowanych na ostatniej kondygnacji inwestycji. Każdemu z nich towarzyszy rozległy taras, a powierzchnia jednego z nich to blisko 500 mkw. W tej części kompleksu znajdują się również kryte baseny, sale fitness i luksusowe SPA z saunami.

Ostatni apartamentowiec zaoferuje 61 mieszkań, z czego w sprzedaży pozostały jeszcze apartamenty dwupokojowe. Oddanie do użytku trzeciego budynku zaplanowano na wiosnę 2018 roku.

W ramach całej inwestycji sprzedano już blisko 80% lokali. Projekt architektoniczny przygotowała pracownia Mellon i architekci studia SAS, a generalnym wykonawcą całości inwestycji jest Budimex SA.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Kompleks Dune Resort, Mielno Holding - Firmus Group

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.