Dune Resort w Mielnie gotowy

2018.05.29

Po sześciu latach budowy, oddano do użytku kompleks mieszkalno-rekreacyjny Dune Resort w Mielnie. Wartość inwestycji szacowana jest na 185 mln zł.

Dune Resort w Mielnie to kompleks oferujący łącznie 330 apartamentów, część rekreacyjną w postaci basenów kąpielowych, sali fitness oraz lokali gastronomicznych.

Nadmorska inwestycja podzielona została na etapy. W pierwszej części Dune Resort powstało 114 lokali, w tym 6 typu penthouse, dwa baseny zewnętrzne oraz restaurację. W listopadzie 2017 roku wydane zostało pozwolenie na użytkowanie drugiego budynku kompleksu, który mieści 153 apartamenty oraz zespół basenów z częścią SPA. Świeżo oddany budynek to 63 lokale.

W sprzedaży znajdują się jeszcze dwu- i trzypokojowe apartamenty na trzecich i czwartych kondygnacjach, a ich ceny zaczynają się od 15 000 zł za mkw. Za kilka tygodni oferta poszerzy się o największe apartamenty, stumetrowe i większe, w tym penthouse o powierzchni blisko 170 mkw. z 500-metrowym tarasem.

Inwestorem Dune Resort jest firma Firmus Group, a generalnym wykonawcą inwestycji był Budimex S.A. Głównym projektantem jest Marek Sietnicki z pracowni SAS Studio. Firma Gleeds pełniła funkcję inwestora zastępczego i nadzoru budowlanego w imieniu dewelopera.


Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Kompleks Dune Resort, Budimex, Mielno Holding - Firmus Group

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.