Wiecha na budowie kompleksu Dune Resort w Mielnie


2016.11.09
Autor: Urbanity.pl
Budowa budynku B kompleksu Dune Resort w Mielnie osiągnęła stan surowy otwarty, czego uwiecznieniem było zawieszenie tradycyjnej wiechy. Inwestorem jest deweloper Firmus Group, a generalnym wykonawcą inwestycji firma Budimex.

Dune Resort w Mielnie to ekskluzywny kompleks składający się z trzech budynków mieszkalnych. Inwestycja realizowana jest nad samym morzem z bezpośrednim dostępem do morza.

W realizowanych obecnie budynkach B i C kompleksu sprzedano już blisko 75% apartamentów. Generalnym wykonawcą inwestycji o wartości 160 mln zł jest Budimex S.A.

Obecnie powstają budynki B i C, z czego w tym pierwszym rozpoczęły się już prace wykończeniowe m.in. instalacje elektryczne, sanitarne i prace murarskie. W obiekcie znajdzie się 150 apartamentów, w tym 6 penthouse'ow, które zlokalizowane będą na ostatniej kondygnacji. Oddanie do użytku budynku B ma nastąpić jeszcze przed wakacjami 2017 r., a całość kompleksu Dune Resort będzie gotowa w drugiej połowie przyszłego roku.

Częścią inwestycji nadmorskiej w Mielnie będzie kompleks krytych i zewnętrznych basenów, centrum SPA, sala fitness oraz restauracje i kluby.

Docelowo Dune Resort zaoferuje około 350 apartamentów, a całkowita powierzchnia zabudowy inwestycji wyniesie 33 000 mkw. Koszt realizacji kompleksu to około 160 milionów złotych. Cena apartamentów zaczyna się już od 13 000 zł.

Projekt architektoniczny powstał na deskach pracowni Mellon i architektów studia SAS. Generalnym wykonawcą całości inwestycji jest Budimex SA.

Inne wiadomości o Dune II, Kompleks Dune Resort, Budimex, Mielno Holding - Firmus Group

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.