Rusza drugi etap kompleksu Dune Resort w Mielnie

2015.06.02

Generalnym wykonawcą budynku B, który powstanie w ramach kompleksu mieszkalno-usługowego Dune Resort, została firma Budimex. Wartość podpisanego kontraktu z inwestorem - firmą Firmus Group - wynosi 53,42 mln zł netto. Oddanie do użytku budynku B zaplanowano na 28 kwietnia 2017 roku.

Dune B będzie miał 151 lokali mieszkalnych, uzupełnionych o pomieszczenia usługowe. Obiekt powstanie przy ulicy Pionierów, tuż obok plaży i wchodzi w skład większego kompleksu mieszkalno-usługowego -Dune Resort.

Pierwszy etap inwestycji realizowany był w latach 2011-2013 i ma powierzchnię użytkową wynoszącą 12,4 tys. mkw., na której znajduje się 114 lokali mieszkalnych. Metraż poszczególnych mieszkań kształtuje się od 30 do 150 metrów kwadratowych. Generalnym wykonawcą pierwszego etapu była również firma Budimex. Projekt architektoniczny przygotowała pracownia Mellon Achitekci.

W przyszłości zrealizowany ma zostać również budynek C, w którym znajdzie się 80 mieszkań. Póki co, inwestor nie podaje jednak dokładnych terminów realizacji tej części inwestycji.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.