Ostatni etap Dune Resort w przedsprzedaży

2016.06.07

Ruszyła przedsprzedaż etapu C inwestycji Dune Resort, który powstaje w Mielnie. Jest to już ostatni etap nadmorskiego kompleksu norweskiego dewelopera spółki Firmus Group.

W etapie C kompleksu Dune Resort wybudowanych zostanie 63 apartamentów o zróżnicowanej powierzchni, głównie dwupokojowych o metrażach około 50 mkw. z loggią lub tarasem. Na dachu obiektu zaplanowano penthouse'y, z których można podziwiać panoramę Mielna. Ceny mieszkań zaczynają się od 12 000 zł. Budynek powstaje na działce przy ulicy Pionierów.

Inwestycja, której generalnym wykonawcą jest firma Budimex, zostanie oddana do użytku w drugiej połowie przyszłego roku.

W ramach kompleksu powstają także kryte i zewnętrzne baseny, centrum SPA, sala fitness oraz restauracje. W okresie wakacyjnym przy inwestycji uruchamiany jest klub plażowy na wydzierżawionym przez dewelopera
150-metrowym odcinku plaży.

Pierwszy oddany został budynek Dune A, który w czerwcu 2013 roku wprowadził na rynek 114 apartamentów. Obecnie trwa realizacja obiektu Dune B z 150 lokalami, które zostały sprzedane w 70 proc. Łącznie kompleks Dune Resort w Mielnie liczył będzie około 350 apartamentów, a koszt wybudowania inwestycji to około 160 mln zł.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Kompleks Dune Resort, Budimex, Mielno Holding - Firmus Group

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.