Kolejny projekt Firmus Group w Mielnie

2017.11.06

Ruszyła realizacja nowej inwestycji spółki Firmus Group w Mielnie - Rezydencja Park Orła i Kopernika. Projekt ten uzupełnia istniejący już kompleks budynków Rezydencja Park i Rezydencja Park Rodzinna.

Firmus Group dysponuje już prawomocnym pozwoleniem na budowę inwestycji Rezydencja Park Orła i Kopernika w Mielnie. Pierwsze prace budowlane na działce przy ulicy Orła Białego i Kopernika ruszą jeszcze w listopadzie br.

Nowy projekt powstanie zaledwie 100 m od plaży i 250 m od jeziora Jamno. Inwestycja składa się z dwóch 4-kondygnacyjnych budynków, w każdym z nich zaprojektowano 12 nowoczesnych apartamentów.

Wszystkie lokale będą składać się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, osobnej sypialni i łazienki. Mieszkania dysponowały będą balkonami, a lokale znajdujące się na parterze - tarasami. W każdym budynku do dyspozycji mieszkańców będzie nowoczesna winda, na terenie inwestycji powstaną także indywidualne miejsca postojowe.

Pierwsze prace budowlane zaplanowano na listopad br., a ich zakończenie na koniec 2018 roku. Projekt architektoniczny powstał w pracowni Warzecha Studio z Koszalina.

Firmus Group rozpoczął już zapisy na zakup apartamentów.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Rezydencja Park Orła i Kopernika, Mielno Holding - Firmus Group, Warzecha Studio

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.