W Kołobrzegu powstaje ekskluzywny apartamentowiec Baltic Marina Residence

2020.02.06

Przy ulicy Bałtyckiej w Kołobrzegu powstaje ekskluzywny budynek mieszkalny Baltic Marina Residence z tarasami na dachu i częścią rekreacyjną. Oddanie do użytku nastąpi w 2021 roku.

Spółka UMS Investment rozpoczęła w listopadzie 2019 roku budowę 5-kondygnacyjnego apartamentowca Baltic Marina Residence, który zlokalizowany jest na działce przy ulicy Bałtyckiej 3 w Kołobrzegu, w bezpośrednim sąsiedztwie mariny i portu jachtowego na Wyspie Solnej.

Nowoczesny budynek apartamentowy oferuje łącznie 85 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 33 do 103 metrów kwadratowych i układach od 1-5 pokojowych. Inwestycja daje przyszłym mieszkańcom również wiele udogodnień, w tym m.in. jacuzzi, sauny, fitness czy reprezentacyjne lobby. Ostatnie piętro Baltic Marina Residence dostępne będzie wyłącznie dla mieszkańców posiadających karty magnetyczne, gdzie zaplanowano eleganckie tarasy. Wszystkie mieszkania posiadały będą balkony, tarasy lub ogródki.

Budowa inwestycji przy ulicy Bałtyckiej 3 ruszyła w listopadzie 2019 roku, a jej zakończenie zaplanowano na drugi kwartał 2021 roku. Inwestorem jest spółka UMS Investment, a generalnym wykonawcą inwestycji Soletanche.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Baltic Marina Residence, Soletanche Polska, UMS Investment

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.