Nowy inwestor i wykonawca luksusowego 5-gwiazdkowego hotelu w Kołobrzegu


2021.07.13
Autor: Urbanity.pl
Niecałe 200 metrów od kołobrzeskiej plaży powstaje luksusowy hotel Baltic Wave, który funkcjonował będzie pod marką międzynarodowej sieci Crowne Plaza.

Hotel Baltic Wave budowany jest zaledwie 200 metrów od plaży w Kołobrzegu i docelowo składał się będzie z 14 kondygnacji i wysokości prawie 50 metrów. Obiekt oferował będzie 468 apartamentów o metrażach od 29 do 130 metrów kwadratowych z balkonami lub tarasami do 80 m kw.

Na przyszłych gości hotelowych czekać będzie m.in. luksusowa strefa spa & wellness, basen panoramiczny z widokiem na morze czy też restauracje i kawiarnie. Ofertę obiektu uatrakcyjni nowoczesna przestrzeń konferencyjna dla 500 osób.

W lipcu br. pakiet kontrolny spółki Baltic Wave Sp. z o.o., odpowiadającej za budowę 5-gwiazdkowego hotelu, został przejęty przez MA Investment Sp. z o.o., której prezesem jest Marcin Antczak - właściciel Grupy FB Antczak, która stała się inwestorem i generalnym wykonawcą inwestycji.

Finansowanie transakcji zostało pozyskane poprzez emisję obligacji we współpracy z firmą doradczą Upper Finance Investment.

Baltic Wave w Kołobrzegu powstaje w formule apartamentów hotelowych z wynajmem bezobsługowym. Za sprzedaż apartamentów i marketing całej inwestycji odpowiada firma Vacation Investments.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.