Nowy inwestor i wykonawca luksusowego 5-gwiazdkowego hotelu w Kołobrzegu

2021.07.13

Niecałe 200 metrów od kołobrzeskiej plaży powstaje luksusowy hotel Baltic Wave, który funkcjonował będzie pod marką międzynarodowej sieci Crowne Plaza.

Hotel Baltic Wave budowany jest zaledwie 200 metrów od plaży w Kołobrzegu i docelowo składał się będzie z 14 kondygnacji i wysokości prawie 50 metrów. Obiekt oferował będzie 468 apartamentów o metrażach od 29 do 130 metrów kwadratowych z balkonami lub tarasami do 80 m kw.

Na przyszłych gości hotelowych czekać będzie m.in. luksusowa strefa spa & wellness, basen panoramiczny z widokiem na morze czy też restauracje i kawiarnie. Ofertę obiektu uatrakcyjni nowoczesna przestrzeń konferencyjna dla 500 osób.

W lipcu br. pakiet kontrolny spółki Baltic Wave Sp. z o.o., odpowiadającej za budowę 5-gwiazdkowego hotelu, został przejęty przez MA Investment Sp. z o.o., której prezesem jest Marcin Antczak - właściciel Grupy FB Antczak, która stała się inwestorem i generalnym wykonawcą inwestycji.

Finansowanie transakcji zostało pozyskane poprzez emisję obligacji we współpracy z firmą doradczą Upper Finance Investment.

Baltic Wave w Kołobrzegu powstaje w formule apartamentów hotelowych z wynajmem bezobsługowym. Za sprzedaż apartamentów i marketing całej inwestycji odpowiada firma Vacation Investments.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.