Umowa franczyzowa z InterContinental Hotels Group. Pierwszy w Polsce hotel typu Crowne Plaza Resort

2020.02.19

Dzięki podpisaniu umowy franczyzowej z InterContinental Hotels Group, w hotelu Baltic Wave wdrożone zostaną standardy i założenia projektowo-jakościowe, które charakteryzują markę Crowne Plaza.

InterContinental Hotels Group jest obecnie jednym z najważniejszych graczy na światowym rynku hotelarskim. Grupa w swoim portfolio posiada prawie 6 000 hoteli zlokalizowanych w ponad 100 krajach. Od 1983 roku do IHG należy Crowne Plaza, która jest obecnie jednym z najszybciej rosnących prestiżowych brandów hotelowych.

Crowne Plaza Kołobrzeg Resort będzie częścią brandu Crowne Plaza Hotels & Resorts i połączy biznesowe DNA marki z udogodnieniami charakterystycznymi dla prestiżowych hoteli w kurortach.

W Kołobrzegu powstanie trzeci w Polsce hotel marki Crowne Plaza, ale pierwszy obiekt typu Crowne Plaza Resort. Hotel powstaje zaledwie 200 m od plaży przy ulicy Kasprowicza. Crowne Plaza Kołobrzeg Resort to oprócz 468 pokoi, także m.in. basen panoramiczny typu infinity-edge, kryty kompleks basenowy, strefa spa & wellness, bar i kawiarnia widokowa oraz restauracje. Oferta hotelu zawiera również przestrzeń konferencyjno-wystawienniczą. W tej części obiektu znajdzie się sala konferencyjna na 500 osób z możliwością podziału na mniejsze jednostki.

14-kondygnacyjny Crowne Plaza Kołobrzeg Resort będzie jednym z najwyższych obiektów w mieście. Inwestycja powstaje w uzdrowiskowej części Kołobrzegu, a jej zakończenie zaplanowano na 2021 rok. Hotel oferuje apartamenty dostępne w sprzedaży w systemie condo apartamentów hotelowych.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Hotel Crowne Plaza Kołobrzeg Resort

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.