Ponad 100-metrowe wieże w pasie nadmorskim w Międzyzdrojach. Jest zgoda na budowę


2021.02.04
Autor: Urbanity.pl
Wywołujący wiele emocji projekt dwóch wież w Międzyzdrojach uzyskał pozwolenie na budowę. Ten prestiżowy projekt cieszy się dużym zainteresowaniem jeszcze przed rozpoczęciem budowy.

Inwestycja Promenada Gwiazd 5 w Międzyzdrojach to pionierskie przedsięwzięcie firmy Siemaszko. Projekt już od momentu ogłoszenia wywołuje wiele emocji i nic w tym dziwnego, ponieważ mamy chodzi o jeden z najbardziej atrakcyjnych projektów w pasie nadmorskim nie tylko w Polsce, ale w tej części Europy.

Ekskluzywny projekt dwóch wież uzyskał właśnie prawomocne pozwolenie na budowę. Promenada Gwiazd 5 to dwa 33-kondygnacyjne apartamentowce , które osiągną wysokość 112 metrów. Łączna powierzchnia użytkowa inwestycji to ponad 30 000 metrów kwadratowych.

Przedsięwzięcie jest pionierskie i bardzo ekscytujące. Nie ma obaw, że inwestycja zniknie wśród innych podobnych, bo nic nie może się z nią równać w tej części wybrzeża. Zadbaliśmy, aby każdy apartament był ekskluzywny, a każdy gość i mieszkaniec miał widok na morze. – To było wyzwanie, przed którym stanęli nasi architekci. Efekt ich pracy można już podziwiać na wizualizacji
powiedział: Lesław Siemaszko

Podziemna kondygnacja zagospodarowana zostanie pod parking samochodowy z nowatorskim systemem parkowania wielopoziomowego. Wieże mają mieć szklaną elewację z lustrzanymi elementami. Łącznie projekt w Międzyzdrojach oferuje 345 apartamentów i w zależności od wysokości, mieszkania będą miały własne tarasy – piętra najniższe, loggie – kondygnacje pośrednie lub oranżerie – w najwyżej położonych lokalach.

Uzupełnieniem inwestycji mają być restauracje, kompleks basenowy, SPA, sale konferencyjne, fitness, a także podniebna i otwarta dla wszystkich kawiarnia, z której będzie się rozpościerał widok na niekończący się horyzont. Dużą zaletą apartamentowców jest wyjście z budynków prosto na plażę. Komunikację pomiędzy piętrami zapewni sześć nowoczesnych wind.

Inne wiadomości o Promenada Gwiazd 5, Siemaszko

Komentarze


 • Pan Prawicowiec
  Gość
  2021-02-04 12:02:34
  Super wiadomość. Małe miasta tez muszą się rozwijać.

 • Pan Prawicowiec
  Gość
  2021-02-04 12:06:13
  Tylko szkoda że Międzyzdroje się wyludnia.

 • gosc
  Gość
  2021-02-04 16:33:46
  Tragedia, kto wydał pozwolenie na cos tak obrzydliwego niszczącego widok, przyrodę???

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.