Wykonawca przejmuje plac budowy Apartamentowca Za Bramką


2018.10.17
Autor: Urbanity.pl
Za półtora roku na działce przy ulicy Za Bramką 8 w Poznaniu powstanie kameralny apartamentowiec, w którym znajdzie się 40 mieszkań. Inwestorem jest firma PVI.

Dobiegają końca prace przy realizacji ścian szczelinowych na działce, na której powstanie apartamentowiec Za Bramką. Niebawem teren inwestycji powinien przejąć generalny wykonawca - firma Tech-Bud.

Apartamentowiec Za Bramką powstaje w narożniku placu Bernardyńskiego w Poznaniu. Inwestycja oferuje 40 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 29 mkw. po dwupoziomowe apartamenty o powierzchni nawet 105 mkw. Pod budynkiem zaplanowano podziemną halę garażową na 33 miejsca postojowe i ponad 20 komórek lokatorskich.

Inwestycja przy ulicy Za Bramką 8 została zaprojektowana przez pracownię Litoborski+Marciniak, a sam apartamentowiec zostanie wykonany i wyposażony w bardzo wysokim standardzie. Parter budynku zostanie zagospodarowany pod lokale handlowo-usługowe o łącznej powierzchni 250 mkw.

Sprzedażą lokali mieszkalnych w inwestycji Za Bramką zajmuje się firma Celka & Frąckowiak Real Estate. Oddanie apartamentowca do użytku zaplanowano na 2020 rok.

Inne wiadomości o Apartamentowiec Za Bramką, Litoborski + Marciniak Biuro Architektoniczne, Tech-Bud, Property Value Investments

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.