Zakończyła się trwająca dziesięć lat budowa osiedla w Poznaniu


2021.01.12
Autor: Urbanity.pl
Spółka deweloperska Agrobez zakończyła realizację jednego z największych i najbardziej rozpoznawalnych projektów mieszkaniowych na terenie Poznania. Częścią inwestycji jest budynek dawnej spalarni.

Wilczak 20 to wieloetapowe osiedle mieszkaniowe, które powstało u zbiegu ulic Wilczak i Serbskiej w Poznaniu. Inwestycja firmy Agrobex realizowana była od 2011 roku, a jej projekt architektoniczny wykonali architekci Piotr Litoborski i Piotr Marciniak.

Ostatni budynek osiedla został niedawno oddany do użytku. W tej fazie projektu powstało 106 mieszkań, a łącznie Wilczak 20 składa się z sześciu budynków wielorodzinnych, w których powstało 545 lokali. Mieszkańcy osiedla mogą korzystać z podziemnej hali garażowej, punktów handlowo-usługowych, placu zabaw czy siłowni zewnętrznej.

W ofercie sprzedaży pozostają jeszcze mieszkania z piątego, ostatniego etapu inwestycji. Lokale w metrażach od 47,40 do 58,70 m.kw. są w cenach zaczynających się od 7550 złotych brutto za m.kw.

Dopełnieniem kompleksu Wilczak 20 jest przebudowany budynek dawnej spalarni, który pełni funkcje handlowo-usługowe i biurowe.

Komentarze


  • AS
    Gość
    2021-01-12 15:24:04
    nie ma to jak kupić sobie mieszkanie za 0,5 mln obok oczyszczalni ścieków . Jebie ?

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.