Surowo na osiedlu Vilda Park w Poznaniu


2019.07.22
Autor: Urbanity.pl
BPI Real Estate Poland, deweloper realizujący poznańską inwestycję Vilda Park, poinformował, że osiedle powstaje zgodnie z harmonogramem i osiągnęło już stan surowy zamknięty.

Vilda Park to poznańskie osiedle, które powstaje przy ulicy Droga Dębińska w dzielnicy Wilda. Deweloperem jest firma BPI Real Estate Poland, natomiast projekt architektoniczny powstał w pracowni Litoborski+Marciniak.

Inwestycja, która oferuje łącznie 248 mieszkań o zróżnicowanych metrażach i rozkładach, osiągnęła właśnie stan surowy zamknięty. Poziom sprzedaży lokali wynosi obecnie 72 proc.

Ceny mieszkań w ofercie zaczynają się od 7.600 zł/mkw, natomiast lokali usługowych od 9 500 zł/mkw. Osiedle Vilda Park zostanie oddane do użytku na początku przyszłego roku.

W ramach inwestycji, firma BPI Real Estate Poland rozpoczęła również budowę kameralnego budynku C, w którym znajdzie się jedynie 18 mieszkań. Wszystkie lokale dysponowały będą ogródkiem lub tarasem. Pod obiektem znajdą się miejsca postojowe i komórki lokatorskie.

Inne wiadomości o Vilda Park, Litoborski + Marciniak Biuro Architektoniczne, BPI Real Estate Poland

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.