Dwóch deweloperów rozpoczęło budowę projektu Vilda Park


2018.04.17
Autor: Urbanity.pl
Spółki BPI Real Estate Poland oraz ACTEEUM Group w ramach partnerstwa joint venture rozpoczęły budowę osiedla Vilda Park, która powstaje w dzielnicy Wilga w Poznaniu. Generalnym wykonawcą inwestycji jest CFE Polska.

Rusza realizacja pierwszego etapu poznańskiego osiedla Vilda Park przy ulicy Droga Dębińska. Docelowo inwestycja składała się będzie z czterech budynków, w których zaplanowano 230 mieszkań o zróżnicowanych metrazach od 28 do 113 metrów kwadratowych, w strukturze od 1 do 4 pokoi. Wszystkie lokale wyposażone będą w balkony, loggie lub ogródki. Pod budynkami znajdzie się hala garażowa.

Mieszkańcy osiedla będą mogli korzystać z przestrzeni wspólnych w postaci dziedzińca, placu zabaw dla najmłodszych oraz stojaków na rowery. Całość dostosowana zostanie do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Vilda Park to wspólny projekt dwóch deweloperów - BPI Real Estate Poland oraz ACTEEUM Group. Teren inwestycji przejęła już firma CFE Polska, która jest generalnym wykonawcą osiedla.

Średnia cena mieszkań w ofercie inwestycji wynosi 8 000 zł/mkw. Planowany termin zakończenia realizacji I etapu to koniec 2019 roku.

Inne wiadomości o Vilda Park, CFE Polska, Acteeum Group, BPI Real Estate Poland

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.