BPI i Acteeum rusza ze sprzedażą mieszkań w Vilda Park

2018.03.05

Na poznańskiej Wildzie, przy ulicy Droga Dębińska powstanie osiedle Vilda Park, które jest wspólnym projektem belgijskiego dewelopera BPI Real Estate Poland we współpracy joint venture z ACTEEUM Group. Właśnie ruszyła sprzedaż mieszkań.

Vilda Park przy Drodze Dębińskiej będzie zespołem budynków mieszkalnych wielorodzinnych, który łącznie powstanie cztery. Osiedle oferuje 230 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 28 do 113 metrów kwadratowych w rozkładach od 1 do 4 pokoi. Do każdego mieszkania będzie przynależeć ogródek, loggia lub balkon oraz miejsce postojowe w podziemnym garażu. Średnia cena mieszkań w ofercie wynosi 8 000 zł za mkw.

Całość uzupełniona zostanie zielonym dziedzińcem, placem zabaw dla dzieci oraz takimi udogodnieniami dla mieszkańców jak stojaki na rowery oraz dostosowanie całego projektu do potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Litoborski + Marciniak. Pierwszy etap osiedla Vilda Park zostanie oddany do użytku na początku 2020 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Vilda Park, Litoborski + Marciniak Biuro Architektoniczne, Acteeum Group, BPI Real Estate Poland

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.