Kamień węgielny pod budowę Vilda Park w Poznaniu

2018.10.12

Vilda Park, czyli projekt realizowany jest przez BPI Real Estate Poland we współpracy z ACTEEUM Group, doczekał się wmurowania kamienia węgielnego. Inwestycja ma zostać oddana do użytku na poczatku 2020 roku.

W Poznaniu przy ulicy Droga Dębińska powstaje nowoczesne osiedle z łącznie 230 mieszkaniami o zróżnicowanych metrażach od 28 do 113 metrów kwadratowych i strukturze od 1 do 4 pokoi. Wszystkie lokale będą miały balkony, a te znajdujące się na parterze ogródki.

Miejsca parkingowe zaplanowano w podziemnej hali garażowej, gdzie znajdzie się również miejsce na komórki lokatorskie. Na parterze mieścić się będą lokale handlowo-usługowe. Na terenie Vilda Park znajdą się także przestrzenie wspólne, jak zielony dziedziniec, plac zabaw dla dzieci w formie "grajobrazów" oraz dodatkowe udogodnienia dla mieszkańców w postaci stojaków na rowery czy proekologicznych rozwiązań.

Generalnym wykonawcą osiedla w poznańskiej dzielnicy Wilda jest CFE Polska. Budowa ruszyła w kwietniu br. i potrwa do 2020 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.