Rusza budowa kolejnych domów na osiedlu Przy Jeziorach w Poznaniu

2021.07.15

Deweloper More Place przystąpił do budowy kolejnego etapu Osiedla Przy Jeziorach, które jest kameralną inwestycją składającą się z domów w zabudowie bliźniaczej.

Osiedle Przy Jeziorach w Poznaniu jest wieloetapową inwestycją domów w zabudowie bliźniaczej, która powstaje w sąsiedztwie aż trzech poznańskich jezior: Kierskiego, Kierskiego Małego i Strzeszyńskiego. Deweloper ruszył właśnie z budową II etapu osiedla.

Przy ulicy Golęczewskiej powstało do tej pory 6 domów w zabudowie bliźniaczej, a 8 kolejnych budynków niebawem zostanie oddanych do użytku. Obecnie w budowie są domy z trzeciego etapu inwestycji, gdzie w pierwszym budynku są murowane ściany parteru, a w drugim – wykonano prace geodezyjne, a następnie będą również przygotowane fundamenty.

W najnowszym etapie Osiedla Przy Jeziorach powstanie 28 lokali, każdy położony na działce, 446 - 507 mkw. W ofercie znajdują się dwa warianty powierzchni, tj.: 111,47 i 110,44 m kw. oraz dwa układy pomieszczeń 4- i 5-pokojowy.

Na parterze znajdą się: salon z kuchnią, pokój i garderoba lub, w drugim wariancie, dwa pokoje. Na piętrze zaprojektowano dwie sypialnie, łazienkę, garderobę i pomieszczenie gospodarcze, które z kolei łatwo można zaaranżować jako pralnię lub suszarnię. Lokale na Osiedlu Przy Jeziorach posiadają łazienkę na każdym z poziomów.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.