Przy Jeziorach w Poznaniu - osiedle z domami jednorodznnymi

2021.10.29

Trwają zaawansowane prace budowlane na budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej przy ulicy Golęczewskiej w Poznaniu.

Osiedle Przy Jeziorach w Poznaniu to wieloetapowa inwestycja mieszkaniowa firmy More Place. Powstające domy są na różnym stopniu zaawansowania, a w ofercie dewelopera pozostały już tylko ostatnie lokale.

Docelowo na Osiedlu Przy Jeziorach powstanie 56 lokali bliźniaczych, w 28 budynkach. Gotowy jest już pierwszy etap inwestycji, w którym wybudowanych zostało 6 domów w zabudowie bliźniaczej, czyli łącznie 12 lokali. Kończy się właśnie budowa II etapu osiedla, który obejmuje 8 budynków - 16 lokali. Domy oznaczone numerami: 22 i 24, gdzie znajdują się cztery lokale, mają przeprowadzane prace elewacyjne. Kolejny dom jest docieplany, a jeszcze w następnym trwa montaż pokrycia dachowego.

Trwają także prace na budowie III etapu poznańskiej inwestycji. Dwa domy bliźniacze (oznaczone numerami 25 i 27), z czterema lokalami mają wykonane prace murarskie. W kolejnym budynku dwulokalowym nr 23 postawiono ściany parteru, a w następnym przygotowano fundamenty.

W sprzedaży pozostały już tylko ostatnie lokale, w dwóch wariantach powierzchni, tj.: 111,47 i 110,44 m kw. i dwóch układach pomieszczeń z czterema oraz pięcioma pokojami. Inwestycja będzie sukcesywnie oddawana w latach 2022 i 2023.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.