Kolejne domy powstają na Osiedlu Przy Jeziorach w Poznaniu

2021.04.30

Deweloper More Place regularnie poszerza ofertę osiedla domów i mieszkań, jakie powstają w ramach inwestycji przy ulicy Golęczewskiej w Poznaniu.

Na budowie Osiedla Przy Jeziorach trwa obecnie realizacja II etapu, w którym powstanie osiem domów w zabudowie bliźniaczej z 16 lokalami mieszkalnymi. Wszystkie z nich znalazły już swoich nabywców. Trwa sprzedaż III etapu inwestycji.

Docelowo Osiedle Przy Jeziorach realizowane będzie w trzech etapach. W pierwszym z nich powstało 6 domów w zabudowie bliźniaczej, czyli łącznie 12 lokali w dwóch wariantach metrażowych 109 i 112 m kw. II etap obejmuje 8 budynków - 16 lokali.

W dwóch budynkach zostały wykonane elewacje, pokrycie dachowe oraz zamontowano stolarkę okienną i drzwi. Trwa docieplenie kolejnych dwóch domów, a jeszcze w dwóch następnych budowlańcy kończą stan surowy otwarty. Ponadto pod jeden dom dwulokalowy zostały wylane fundamenty. Wykonano także prace geodezyjne związane z ostatnim „bliźniakiem” w tej części osiedla – mówi Tomasz Pietrzyński, członek zarządu firmy More Place.

Klucze do nowych mieszkań mają zostać przekazywane aż do 2022 roku.

III etap osiedla w Poznaniu zakłada budowę 28 lokali bliźniaczych, każdy położony na działce, 446 - 507 m kw. W ofercie są dwa warianty powierzchni, tj.: 111,47 i 110,44 m kw. oraz dwa układy pomieszczeń 4- i 5-pokojowy.

Inwestycja powstaje w bliskim sąsiedztwie trzech jezior: Strzeszyńskie, Kierskie i Kierskie Małe.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Osiedle Przy Jeziorach

Komentarze


  • gosc
    Gość
    2021-04-30 17:36:58
    Wszystko pieknie ale ceny od jakiej kwoty sie zaczynaja??? po co mi nie pelna informacja?? cieszyc sie cudzym szczesciem? gdzie zyjemy w Państwie w ktorym trzeba miec wkladu wlasnego paredziesiat tysiecy (z czrgo ja sie pytam!!!) nie wspominajac o tym,kto mi da miesieczna rate w wysokosci w jakiej ja wynajmuje mieszkanie? tego juz nikt nie sprawdza czy stac mnie na wyjamen mieszkania, ale muszr placic komus obcemu 2400zl miesiecznie (blok!) i to latami!!! wole 2400zl placic na wlasny kat gdzie w tej cenie moge wziasc kredyt na dom z ogrodkiem, ale przeciez nie dadza ci. w tym kraju trzeba krasc, byc lewyn, wyrwanym z empatii. 2 wyzsze szkoly skonczone i co mi z tego jak baba na kasie w biedrze zarabia tyle co ja na stanowisku na ktorym wymagane jest doswiadczenie i studia wyzsze. cos pieknego. najlepiej wziasc kawalek pola od rolnika, dla niego i tak to nic

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.