Kolejne domy powstają w ramach osiedla w pobliżu trzech jezior w Poznaniu

2022.04.29

Dobiega końca budowa domów jednorodzinnych w ramach II etapu Osiedla przy Jeziorach w Poznaniu. Deweloper równolegle prowadzi prace nad kolejną częścią inwestycji.

Osiedle przy Jeziorach powstaje przy ulicy Golęczewskiej w Poznaniu i składa się z domów w zabudowie bliźniaczej, każdy lokal jest dwupoziomowy, ma powierzchnię ponad 100 mkw. Obecnie na ukończeniu jest II etap osiedla i trwają prace w III części inwestycji.

Inwestycja została tak zaprojektowana, że wzdłuż ulicy Golęczewskiej, po prawej stronie od wjazdu, mieszczą się budynki z dwóch pierwszych etapów - łącznie wybudowanych zostało 14 domów, czyli 28 lokali bliźniaczych. Ostatnie cztery budynki, począwszy od numerów 22A i 22B są w zasadzie gotowe.

Naprzeciwko pierwszego i drugiego etapu osiedla powstaje kolejna część projektu. Budynki nr 25 i 27 mają gotowe elewacje, pokrycie dachowe i wstawione okna, natomiast w budynkach nr 21 i 23, trwają prace elewacyjne, a dachy są gotowe. W dwóch kolejnych domach trwa docieplanie i montaż więźby dachowej. W kolejnym budynku dwulokalowym wykonywane są prace murarskie na parterze, a w jeszcze kolejnym zostały wylane fundamenty.

Docelowo Osiedle przy Jeziorach składało się będzie z 28 domów bliźniaczych, czyli łącznie 56 odrębnych lokali o zróżnicowanych metrażach od 451 do 507 mkw. Deweloper zaplanował klasyczny podział przestrzeni mieszkalnej - parter to salon, kuchnia, łazienka, ale też dodatkowy pokój lub nawet dwa takie pomieszczenia. Na piętrze znajdziemy dwie sypialnie, łazienkę, a także garderoba, czy pralnia z suszarnią.

Domy dostępne są w cenie od 6060 zł brutto/ mkw. Inwestycja będzie gotowa w 2023 roku. Deweloperem jest firma More Place.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.