Gotowe pierwsze domy na osiedlu w Poznaniu. Rusza sprzedaż kolejnego etapu

2021.06.23

Pierwsi mieszkańcy odebrali już klucze do swoich nowych domów w ramach II etapu Osiedla Przy Jeziorach w Poznaniu. Deweloper równocześnie dał możliwość rezerwacji domów z kolejnej części inwestycji.

Osiedle Przy Jeziorach powstaje na działce przy ulicy Golęczewskiej w Poznaniu. I etap inwestycji wybudowanych zostało 6 domów w zabudowie bliźniaczej, czyli łącznie 12 lokali. W II fazie projektu powstaje 8 budynków - 16 lokali. Ich budowa właśnie dobiega końca. Część z nich trafiła już w ręce nabywców, którzy mogą przeprowadzać prace wykończeniowe wewnątrz domów oraz w najbliższym otoczeniu

Domy bliźniacze II etapu poznańskiej inwestycji firmy More Place będą sukcesywnie przekazywane aż do 2022 roku. Deweloper uruchomił już także sprzedaż lokali z III etapu Osiedla Przy Jeziorach, w którym zaplanowano 28 domów, każdy położony na działce, 446 - 507 mkw. Do wyboru klientów są dwa warianty powierzchni, tj.: 111,47 i 110,44 m kw. oraz dwa układy pomieszczeń 4- i 5-pokojowy.

Wszystkie lokale na osiedlu mają ponad 100 mkw. powierzchni w układzie dwupoziomowym. Na parterze znajdą się: salon, kuchnia, pokój i garderoba lub, w drugim wariancie, dwa pokoje. Na piętrze zaprojektowano dwie sypialnie, łazienkę i pomieszczenie gospodarcze (może być pralnią lub suszarnią). W tej samej kondygnacji zaplanowano osobną, dodatkową garderobę. Lokale na Osiedlu Przy Jeziorach posiadają łazienkę na każdym z poziomów.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.