Ronson z działką w Poznaniu pod mieszkania

2020.04.01

Ronson Development powiększył swój bank ziemi w Poznaniu o działkę, na której wybuduje kameralny projekt na około 80 mieszkań.

Zawarta została przedwstępna umowa zakupu działki na poznańskim Grunwaldzie, w dzielnicy, w której obecnie Ronson kończy budowę swojej innej inwestycji - Grunwald2.

Pomimo trudnej sytuacji na rynku spowodowanej epidemią koronawirusa, Ronson nie zwalnia tempa i nabywa kolejną działkę. Spółka nabyła nieruchomość o powierzchni około 1 750 metrów kwadratowych zlokalizowaną przy ulicy Grunwaldzkiej w Poznaniu. Na działce powstać ma nieduży projekt mieszkalny na około 80 lokali o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej około 3 400 mkw.

Poznański Grunwald to dzielnica o niezwykłym potencjale, o czym mieliśmy okazję przekonać się realizując projekty Młody Grunwald i Grunwald2. Pierwsze z tych osiedli bardzo szybko zapełniło się mieszkańcami, obecnie kończymy budowę drugiego, gdzie sprzedaliśmy już 80% z 268 lokali. Nabycie nowej działki jest zgodne z celem spółki zakładającym powiększenie banku ziemi, a także liczby lokali będących w budowie i sprzedaży, tak jak prezentowaliśmy w naszych planach – powiedział Boaz Haim, prezes Ronson Development.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.