Prawie 40 proc. mieszkań w Zajezdni Poznań zostało sprzedanych

2016.04.25

Spółka REF Eastern Opportunities - inwestor projektu Zajezdnia Poznań - poinformowała o poziomie sprzedaży mieszkań w tej poznańskiej inwestycji. Po siedmiu miesiącach od rozpoczęcia sprzedaży sprzedano 81 z 2016 mieszkań oraz 5 lokali handlowo-usługowych.

Budowa inwestycji Zajezdnia Poznań przebiega zgodnie z harmonogramem. części segmentu D od strony ulicy Kraszewskiego realizowany jest strop nad parterem. Od strony ul. Zwierzynieckiej i Kraszewskiego pojawia się strop nad garażami. Inwestycja powstaje na działce w kwartale ulic Kraszewskiego/Zwierzyniecka/Sieniewicza/Gajowa.

W kolejnych etapach kompleksu na rynek trafią 153 mieszkania oraz 9 lokali handlowo-usługowych. Docelowo inwestycja składała się będzie z 359 mieszkań oraz 31 lokali usługowych. Dla zmotoryzowanych powstanie 430 miejsc parkingowych. Inwestor zaplanował również przestrzeń biurową w Zajezdni Poznań, której będzie około 9500 mkw.

Projekt architektoniczny kompleksu Zajezdnia Poznań przygotowało biuro Ewy i Stanisława Sipińskich. generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Eiffage Polska Budownictwo.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Zajezdnia Poznań, Eiffage Polska Budownictwo, Sipińscy - Pracownia Architektoniczna Ewy i Stanisława Sipińskich

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.