Inwestycja francuskiego dewelopera, która nawiąże do przemysłowych tradycji dzielnicy Wilda

2021.09.24

Bouygues Immobilier Polska ogłosił nowy projekt mieszkaniowy w Poznaniu, który będzie czwartą inwestycją francuskiego dewelopera w stolicy Wielkopolski.

Na terenie dzielnicy Wilda, tuż przy jej granicy ze Starym Miastem, powstanie nowa inwestycja francuskiego dewelopera w Poznaniu o industrialnym klimacie.

Vilda Unique będzie kameralną inwestycją przy ulicy Niedziałkowskiego, oferującą jedynie 69 mieszkań, w tym 38 lokali typu studio, których metraże kształtowały się będą od 29 metrów kwadratowych. Dodatkowo w budynku znajdą się lokale dwupokojowe – o powierzchni od 34 do 47 mkw.,
a także trzypokojowe – o powierzchni od 55 do 62 mkw.

Na pierwszym piętrze, od wewnętrznej strony zaprojektowano ogródki. W podziemnej hali garażowej oraz na poziomie 0 znajdzie się łącznie 70 miejsc postojowych, a także rowerowania. Parter budynku Vilda Unique zostanie zagospodarowany pod jeden lokal usługowy. Inwestycja będzie dysponowała ponadto wiele zielonych rozwiązań, w tym porośnięty roślinnością dach, nawiewniki antysmogowe wewnątrz mieszkań, oświetlenie LED w częściach wspólnych oraz winda z systemem odzyskiwania energii.

Projektanci budynku wybrali materiały kojarzące się z architekturą industrialną. Od strony ul. Niedziałkowskiego jego elewacja zostanie wykończona ciemnoszarymi klinkierowymi płytkami, a całość dopełnią dekoracyjne elementy z grafitowego metalu oraz szklane balustrady balkonów. Budynek posiadał będzie wewnętrzny ogród wertykalny, który powstanie w holu wejściowym.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.