CH Łacina: Budowa ruszy w czerwcu br.?

2014.01.22

Wszystko wskazuje na to, że po wielu latach oczekiwań wreszcie rozpocznie się budowa Centrum Handlowego Łacina w Poznaniu. Inwestor - firma Apsys - zapowiada, że do marca mamy poznać wykonawcę, a do końca czerwca mają ruszyć pierwsze prace budowlane.

W nowej galerii handlowej znaleźć się ma 40 sklepów wielko- i średniopowierzchniowych, 220 butików, 40 restauracji i kawiarni oraz 3300 miejsc parkingowych dla klientów.

Wśród najemców znajdziemy takie marki jak: Carrefour, Leroy Merlin, Multikino z 9 salami, Van Graaf, H&M, Pure Jatomi Fitness Platinium, RTV Euro AGD, Kids Play, Reserved, Mohito, Cropp Town, Rossmann, CCC, Sinsay, Tatuum, House, Armani Jeans, Hexeline, Nike, Addidas, Ecco, Clarks, Home & You, Almi Decor, Sony Center, Duka, Tatuum, iSpot, Sizeer, Gabor, Apart, List, Symbiosis, Armani Jeans, Triumph, Hexeline, Clarks, Gatta, Jubitom, 5 a Sec, Caterina, Sesst, Crocs, Yves Rocher, Chantelle, Atlantic, Notabene, Gerry Weber, Sephora i wiele innych.

Centrum Handlowe Łacina przy rondzie Rataje dysponować ma powierzchnią najmu wynoszącą 99 tys. mkw.

Źródło: Głos Wielkopolski

Komentarze


 • Teresa
  Gość
  2014-01-24 14:22:28
  Mam dosyć tych chorych decyzji miasta. Kolejna galeria i praca dla niewolników za 1200 może 1500 zł. To jest ten wysoki poziom świadomości Polaków. Dramat, jak można łatwo spłukać mózgi ludziom niby wykształconym. Komunikacja za to na północy Poznania leży. Buduje się nowe osiedla przez deweloperów a drogi to jakoś będzie.Do Naramowic to praktycznie nie da się już dojechać. Błagam Was nie kupujcie tutaj mieszkań.

 • Zosia
  Gość
  2014-01-24 14:30:59
  Jednak nie odpuścili z tą galerią. No to Poznań jest liderem pod względem ilości galerii w EUROPIE. Miasto dołoży sporo milionów do przebudowy Ronda Rataje, żeby dobrze kręcił się interes właścicielowi galerii. Za to mieszkańcy północy Poznania (Naramowice, Umultowo) są wykończeni dojazdami do miasta. Tutaj nie da się już żyć. Teraz społecznicy muszą rozwiązywać problemy komunikacji miasta bo urzędnicy już nie dają rady. Za to mają pieniądze na bale noworoczne i wysokie nagrody.

 • Zbychu
  Gość
  2014-01-24 14:38:17
  Z kimkolwiek się rozmawia to każdy mówi, ze galerii w mieście jest za dużo. Wybraliśmy takiego prezydenta to są takie decyzje. Miastem powinna zarządzać kobieta np. Pani Maria Wiśniewska, dzisiaj byłoby zupełnie inaczej.
  W Naramowicach mieszka tylu młodych ludzi, którzy płacą podatki i za to nie maja ani dróg ani chodników. Dzieci z ul. Błażeja chodzą do szkoły pomiędzy samochodami, broń Boże bez opieki rodziców. Trzeba się zorganizować i coś z tym układem zrobić.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.