Biura w Garbary 67 wynajmie CBRE

2017.09.22

Komercjalizacją kamienicy przy ulicy Garbary 67, która oferuje pomieszczenia biurowe i handlowo-usługowe, zajmie się Dział Wynajmu Powierzchni Biurowych CBRE.

Zlokalizowana w centrum Poznania, w sąsiedztwie Starego Rynku, kamienica Garbary 67, przechodzi obecnie generalny remont. W budynku znajda się pomieszczenia biurowe o powierzchni 1 600 metrów kwadratowych o najwyższym standardzie technicznym klasy A.

Na parterze czterokondygnacyjnego biurowca znajdą się lokale handlowo-usługowe. Komercjalizacją obiektu zajmie się firma CBRE.

Garbary 67 to przede wszystkim walory wizualne i unikalna wartość budynku ? czyli jego zabytkowy charakter. Przemyślana i staranna odbudowa pozwoli budynkowi odzyskać jego dawny blask, zaś dodanie nowoczesnych rozwiązań technicznych takich jak klimatyzacja czy winda pozwoliły na stworzenie wygodnej i inspirującej przestrzeni do pracy. Pomimo zabytkowego charakteru budynek oferuje możliwość swobodnej i elastycznej kreacji wnętrz. Można tu stworzyć zarówno nowoczesną przestrzeń typu ?open space? jak i tradycyjny układ gabinetowy. Wszystkie powierzchnie będą wykończone zgodnie z potrzebami i życzeniem najemcy czyli "pod klucz"


- komentuje Hubert Filipczak, Starszy Negocjator, Dział Wynajmu Powierzchni Biurowych CBRE.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.