Apsys Polska na spotkaniu z mieszkańcami ws. budowy CH Łacina

2014.03.04

W dniu 27 lutego 2014 roku w Warszawie odbyło się spotkanie pełnomocników wspólnot mieszkaniowych Milczańska 12a, 14a, 18a oraz osoby fizycznej z przedstawicielami firmy Apsys Polska, inwestora zastępczego CH Łacina Sp z o.o.

Spotkania pozwoliło na przedstawieniu przez wspólnoty swoich propozycji oraz oczekiwań, które trafiły do inwestora projektu. Obecnie firma Apsys Polska będzie analizowała przekazane uwagi.

Pełnomocnicy mieszkańców ul. Milczańskiej na spotkaniu wypowiedzieli swoje oczekiwania co do przyszłego kształtu i roli tej ulicy w ramach projektowanego układu drogowego dzielnicy Rataje. Inwestor przekazał zainteresowanym stronom szczegółowe fakty dotyczące przebiegu inwestycji.

Inwestor przedstawił również szereg aspektów dotyczących planowanego kształtu spornej ulicy, których brak mógł przyczynić się do pojawienia się pewnych nieścisłości dotyczących kwestii bezpieczeństwa, odległości jezdni od istniejących budynków, czy też przyszłego kształtu terenów zielonych, zgodnie z aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego dla tego obszaru.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.