4-gwiazdkowy hotel sieci Barcelo po raz pierwszy w Polsce


2019.11.21
Autor: Urbanity.pl
Przy ulicy Zielonej w Poznaniu powstanie nowy, 4-gwiazdkowy hotel, który zrealizowany zostanie wspólnie przez fundusz private equity Structure Capital oraz Barcelo Group.

Pod koniec października tego roku podpisany został list intencyjny w sprawie współpracy Structure Capital i Barcelo Group. Hotel przy ulicy Zielonej w Poznaniu będzie pierwszym obiektem sieci Barcelo.

Do sieci Barcelo należą m.in. hotele Occidental, których oferta skierowana jest zarówno do klienta biznesowego, jak i turysty. Barcelo Hotel Group zarządza ponad 55 000 pokoi w hotelach 4* i 5* na 5 kontynentach i jest znana przede wszystkim z dobrych lokalizacji, szerokiej oferty udogodnień i najlepszej jakości obsługi.

Poznański hotel przy ulicy Zielonej będzie miał trójkątną bryłę, która stanowiła będzie dominantę ważnej osi urbanistycznej widocznej z Placu Bernardyńskiego. Projekt architektoniczny powstał w pracowni Easst Architects, która zaprosiła do współpracy także Politechnikę Gdańską.

Obecnie inwestycja jest na etapie uzyskania pozwolenia na budowę.

Komentarze


  • ba
    Gość
    2019-11-21 15:34:16
    Jestem mega zawiedziony.Po pierwsze projekt szklanego hotelu był o wiele lepszy niż ten shit po drugie liczyłem jednak na 5 * hotel. 4* ostatnio kilka przybyło.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.