Trwa rozbudowa parku handlowego w Kłodawie. Inwestor ujawnił listę najemców II etapu inwestycji


2022.10.17
Autor: Monika Kiereś
Rozbudowany zostanie park handlowy RockPark w Kłodawie, który znajduje się przy ulicy Poznańskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie miejskiego targu. W nowej części inwestycji swoje sklepy otworzą m.in. Media Expert, KiK oraz drogeria Jawa.

Park handlowy RockPark w Kłodawie województwie wielkopolskim to inwestycja polskiego dewelopera nieruchomości komercyjnych - firmy RockCapital. Oddany został do użytku we wrześniu 2020 roku pierwszy etap parku handlowego, a na początku października br., rozpoczęła się budowa drugiej części inwestycji. Kompleks zlokalizowany jest na działce przy ulicy Poznańskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie miejskiego targu.

Głównym najemcą funkcjonującego już obiektu jest sklep Biedronka. Inwestor skomercjalizował już drugi etap kompleksu w Kłodawie, w ramach którego powstanie 1 121 mkw. przestrzeni handlowej. Wiadomo, że swoje sklepy otworzą takie marki jak Media Expert, sklep wielobranżowy KiK oraz drogeria Jawa.

Park handlowy w Kłodawie to inwestycja w naszym portfolio, która jest dowodem na zwiększające się zainteresowanie sieciowych najemców coraz mniejszymi miejscowościami.. Obecnie pracujemy nad wieloma projektami, których GLA przekracza 60 000 mkw. Proces komercjalizacji tych inwestycji jest na zaawansowanym etapie, gdy tylko sfinalizujemy etap podpisywania umów w najemcami, będziemy gotowi o nich informować rynek
powiedział: Jakub Linka, Członek Zarządu firmy RockCapital

Inne wiadomości o Rock Capital

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.