Przeworsk z nowoczesnym parkiem handlowym. Rusza budowa przy Dworcowej


2023.03.17
Autor: Bartosz Motorek
Rozpoczęła się budowa parku handlowego sieci Rock Park w Przeworsku (woj. podkarpackie). Inwestycja, która gotowa będzie pod koniec tego roku powstaje na działce przy skrzyżowaniu ul. Dworcowej z ul. Dynowską.

Rock Park w Przeworsku zaoferuje w parterowym obiekcie handlowym prawie 6 800 metrów kwadratowych powierzchni do wynajęcia, na której swoje sklepy otworzą takie marki jak Biedronka, Media Expert, Pepco, Dealz, Martes, Orange, Kaes, Sinsay, dyskont tekstylny oraz sklep z artykułami gospodarstwa domowego, dla majsterkowiczów, artykułami papierniczymi, zabawkami oraz produktami drogeryjnymi i kosmetycznymi. Inwestycja powstaje na działce przy skrzyżowaniu ul. Dworcowej z ul. Dynowską.

Zmotoryzowani klienci parku handlowego będą mieli do dyspozycji 170 miejsc parkingowych, a także stacje do ładowania aut elektrycznych, która powstanie we współpracy z operatorem sieci ładowania pojazdów elektrycznych, firmą ChargeEuropa.

Wierzymy, że nasze inwestycje będą doskonałym uzupełnieniem potrzeb usługowo - handlowych mieszkańców Przeworska, a także mieszkańców okolicznych miejscowości. Położenie obiektu zostało dokładnie przemyślane i zaplanowane z myślą o klientach. W okresie komercjalizacji dołożyliśmy wszelkich starań, aby zapewnić różnorodne sklepy, które zaspokoją potrzeby każdego klienta
powiedział: Michał Osadczuk, Prezes Zarządu RockCapital

Otwarcie Rock Parku zaplanowano na IV kwartał 2023 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.