Jest data otwarcia parku handlowego w Radomiu. Wszystkie sklepy wynajęte


2022.11.22
Autor: Piotr Maślak
Przy skrzyżowaniu ul. Wandy Malczewskiej z ul. Przytycką w Radomiu powstaje nowy park handlowy polskiego dewelopera nieruchomości komercyjnych. Inwestycja, której budowa rozpoczęła się w sierpniu br., zostanie oddana do użytku w marcu przyszłego roku.

Zgodnie z harmonogramem przebiega budowa nowego parku handlowego firmy Rock Capital w Radomiu. Polski deweloper nieruchomości komercyjnych rozpoczął realizację w sierpniu br., a na datę otwarcia zaplanował marzec 2023 roku.

Park handlowy powstaje na działce przy skrzyżowaniu ul. Wandy Malczewskiej z ul. Przytycką i zaoferuje około 3 400 metrów kwadratowych powierzchni do wynajęcia. Lista najemców składała się będzie z 7 punktów usługowo-handlowych, wśród których znajdą się takie marki jak: Stokrotka, Pepco, Dealz, TEDi oraz sklep zoologiczny Kakadu. Nowy radomski park handlowy jest już w pełni wynajęty.

Inwestycja powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie sklepu Biedronka, a także publicznej szkoły podstawowej nr 15.

Z satysfakcją możemy więc powiedzieć, iż na tym etapie proces komercjalizacji obiektu jest w 100% ukształtowany. W obiekcie pojawią się zatem m.in. sklep spożywczy, drogeria kosmetyczna, sklep zoologiczny oraz sklepy oferujące odzież i artykuły gospodarstwa domowego – marki o uznanej renomie i zasięgu ogólnokrajowym
powiedział: Michał Osadczuk, Prezes Zarządu RockCapital

Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma STB Budownictwo. Otwarcie nastąpić ma w marcu 2023 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.