Skarżysko-Kamienna przygotowuje się do otwarcia Vendo Parku. Pierwsze zakupy jeszcze w te wakacje

2022.08.03
Autor: Piotr Maślak

Deweloper nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych Trei Real Estate Poland pod koniec lipca otworzył Vendo Park w Otwocku i przygotowuje się do otwarcia kolejnego parku handlowego w Polsce. Jeszcze w wakacje mieszkańcy Skarżyska-Kamiennej zrobią zakupy w nowym obiekcie pod szyldem Vedno Park.

Już 17 sierpnia planowane jest otwarcie parku handlowego Vendo Park w Skarżysku-Kamiennej. Pierwsza inwestycja Trei na terenie województwa świętokrzyskiego jest już w pełni skomercjalizowana. Otwartych zostanie 14 sklepów, w tym m.in. Kakadu, Smyk, Vilaro oraz Media Expert, Pepco i Rossmann.

Przypomnijmy, że pod koniec lipca otwarty został park handlowy firmy Trei w Otwocku, który na powierzchni ponad 9 000 mkw., oferuje takie marki jak: Sinsay, Martes Sport, Dealz, Action, Tedi, Deichmann, Maxi Zoo oraz Netto. Deweloper nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych planuje w tym roku otworzyć jeszcze co najmniej trzy parki handlowe. W budowie znajduje się inwestycja w Mielcu, natomiast na etapie przygotowawczym są Vendo Parki w Zambrowie i Krakowie.

Aktualnie w procesie planowania, przygotowania lub uzyskiwania pozwoleń na budowę Trei ma kilkanaście parków handlowych. Bank ziemi firmy w ostatnim czasie został wzbogacony o nieruchomość m.in. w Gorzowie Wielkopolskim., w którym wybudowany ma zostać park handlowy o powierzchni do wynajęcia na poziomie 9 000 mkw. Jeszcze w te wakacje ruszy budowa jednej z większych inwestycji Trei - Vendo Park w Szczecinie. Inwestycja w formule „power center” składać się będzie z części handlowej oraz marketu OBI, całość dostarczy 24 000 mkw. powierzchni. Inwestycja ma być gotowa w 2023 roku.

Z kolei po wakacjach Trei planuje rozpoczęcie budowy Vendo Parków w Łapach, Lubinie, Koninie i Ciechanowie.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.