Północ Szczecina z nowym parkiem handlowym. Wkrótce rozpocznie się jego budowa


2023.01.18
Autor: Bartosz Motorek
W przyszłym miesiącu rozpocznie się w Szczecinie budowa kompleksu handlowego Vendo Park. Inwestycja powstanie na postindustrialnej działce przy ulicy Polickiej. Generalnym wykonawcą parku handlowego została firma Budrem.

Deweloper Trei Real Estate Poland jest właścicielem 5,5-hektarowej działki przy ul. Polickiej w północnej części Szczecina. W przeszłości w miejscu inwestycji działała tzw. „fabryka domów”, czyli zakład zajmujący się produkcją prefabrykatów do budowy osiedli z wielkiej płyty. Wkrótce oferta handlowa osiedla Stołczyn wzbogaci się o park handlowy, supermarket typu DIY - OBI oraz dyskont spożywczy Lidl.

Vendo Park w Szczecinie składał się będzie z sześciu budynków o charakterze handlowo-usługowym o łącznej powierzchni do wynajęcia na poziomie około 24 000 metrów kwadratowych. Lista najemców kompleksu składa się z takich marek jak Media Expert, Action, Martens Sport, Maxi Zoo, Pepco i RTV Euro AGD.

Budowa rozpocznie się w drugiej połowie lutego, a otwarcie kompleksu planowane jest na koniec tego roku. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Tues. Generalnym wykonawcą parku handlowego została firma Budrem.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.