Otwock: Można już robić zakupy w nowym parku handlowym. Poznaj listę najemców otwartego Vendo Parku


2022.07.27
Autor: Iwona Maślak
W Otwocku otwarty został 30. w Polsce park handlowy pod szyldem Vendo Park. W gronie najemców są takie marki jak: Hebe, Media Expert, KiK, Martes Sport, Rossmann, a także kilka debiutujących w mieście sklepów. W sąsiedztwie parku handlowego znajduje się sklep budowlany Castorama.

Vendo Park w Otwocku to jedna z największych inwestycji tego typu firmy Trei Real Estate Poland. Budowa parku handlowego przy ulicy Ryszarda Kuklińskiego 1 rozpoczęła się we wrześniu 2021 roku, a w lipcu br., odbyło się jego oficjalne otwarcie. Jest to 30. Vendo Park w Polsce.

Nieruchomość o powierzchni ponad 9 000 mkw., która zlokalizowana jest na działce o powierzchni 3,7 ha oferuje łącznie 15 sklepów. Listę najemców Vendo Parku w Otwocku tworzą takie marki jak: Hebe, Media Expert, KiK, Martes Sport, Rossmann oraz debiutujące w mieście: Netto, Maxi Zoo, Dealz, Sinsay, Action, TEDi, Smyk, Deichmann oraz kaes. Klienci mają do dyspozycji parking samochodowy na 320 miejsc postojowych.

Obserwujemy znaczny wzrost zainteresowania zakupami w obiektach typu convenience. Społeczeństwo przekonało się do parków handlowych w czasie pandemii, a ich popularność cały czas rośnie m.in. dlatego, że pozwalają na sprawny i szybki zakup niezbędnych na co dzień produktów. Ma to odzwierciedlenie w coraz większej liczbie inwestycji w sektorze parków handlowych. Jeszcze w tym roku planujemy otwarcie co najmniej czterech kolejnych projektów, w tym Vendo Parku w Skarżysku-Kamiennej, gdzie kończymy już budowę
powiedział: Jacek Wesołowski, dyrektor zarządzający Trei Real Estate Poland

W sąsiedztwie parku handlowego mieści się sklep budowlany Castorama. Vendo Park w Otwocku to drugi projekt zrealizowany w ramach podpisanej pod koniec 2021 r. umowy joint venture pomiędzy Trei a inwestorem Patron Capital. Realizacja inwestycji wyniosła 12,1 mln euro. W ramach inwestycji deweloper przeprowadził remont układu drogowego przy Vendo Parku oraz zbudował rondo u zbiegu ulic Kuklińskiego i Generalskiej, gdzie znajduje się także przystanek komunikacji miejskiej.

Park handlowy w Otwocku to drugi projekt zrealizowany w ramach podpisanej pod koniec 2021 r. umowy joint venture pomiędzy Trei a inwestorem Patron Capital. Wartość inwestycji wyniosła 12,1 mln euro.

Komentarze


  • Paweł
    Gość
    2022-07-29 15:59:29
    No i w ten oto sposób obcy kapitał zrujnuje polskie niewielkie rodzinne sklepy, a głupi naród da zarobić zagranicznym gigantom zamiast wspierać lokalny rynek. Tłumy na otwarciu a przecież kryzys i drożyzna. Marketów setki w całym kraju i jeszcze kolejny.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.