Inwestycje świętokrzyskie

Forum

 • Petent Gość
  W 2019 roku wniosłem do tego sądu odwołanie od decyzji wzoon-u, w którym zasadnie zażądałem przyznania mi umiarkowanego stopnia niepełnosprawności i dołączenia upośledzenia narządu ruchu do grupy przyczyn mojej niepełnosprawności. ,,Biegli'' sądowi zupełnie niesłusznie uznali, iż nie zasługuję na umiarkowany stopień niepełnosprawności, a oprócz tego w ich opiniach pojawiły się liczne poważne nieprawidłowości. Zachowanie przynajmniej jednego z nich świadczyło o niezwracaniu uwagi na albo nawet niezdawaniu sobie sprawy z powagi, skutków i wpływu doświadczanych dolegliwości zdrowotnych na moje szeroko pojęte możliwości. Sędzia na rozprawę sądową przyszedł spóźniony ok. 30 min i nie podał potem powodów swojego spóźnienia. W trakcie około 5-minutowej rozprawy sędzia choć dysponował obszernymi aktami mojej sprawy zadawał mi pytania o to, jakie mam choroby itd., o co wcześniej wielokrotnie pytali mi się lekarze i co było wyszczególnione w aktach. Sędzia formułował niemerytoryczne wypowiedzi. Gdy podałem mu konkretną wartość krótkowzroczności wyrażoną w dioptriach, wprost mi powiedział, że jego syn ma większą krótkowzroczność. Całkowicie bezpodstawnie sugerował mi cierpienie na depresję, pytał się, czy rano chętnie wstaję z łóżka, czy cieszy mnie słońce itd. Kpina z osoby niepełnosprawnej. Ostatecznie oczywiście, bo można się było tego spodziewać na podstawie wcześniejszych czynów i zachowań, oddalono moje odwołanie. Rozczarowanie. Nie tak wyobrażałem sobie sąd.
 • Gość Gość
  Czy wiadomo już kiedy będzie rekrutacja kadry i jakimi kompetencjami ?
 • TOMEK Gość
  Co z liniami wysokiego napięcia? Czy zostana przeniesione czy zostana na swoim miejscu?
 • az Gość
  Brzydki budynek.Taki gruby kloc.No i oczywiście nie przekroczył magicznych 11 kondygnacji.Gdyby był z 20 metrów wyższy fajnie współgrałby z powstającymi obecnie wieżowcami Plaza które mają mieć 17 kondygnacji i bodajże 55 metrów wysokości
 • Jacuśtuwódkiniewidzę. Gość
  Kolejne badziewie dla Skarlandu.
 • Parówka Gość
  Kielce niech też się pną w górę
 • sdfsdf Gość
  eee, no i co z tego ze grzyb, jest cos takiego jak odgrzybianie, poza tym trwa budowa, zawsze takie rzeczy sie dzieja.. a no i przerwa miedzy obydwoma budynkami jest wystarczajaca, ja u siebie mam 7 metrow do balkonu naprzeciwko mojego ;)

zobacz więcej...