.KTW I pierwszy w Polsce z innowacyjnym certyfikatem WELL

2020.12.17

Katowicki budynek biurowy .KTW I w centrum miasta może, jako pierwszy w Polsce pochwalić się uzyskaniem nowego certyfikatu stworzonego przez International WELL Building Institute.

We wrześniu br., rozpoczęty został proces certyfikacji biurowca .KTW I. Już po wstepnej ocenie dokumentacji przyznany został certyfikat WELL Health-Safety Rating opracowany przez IWBI (International WELL Building Institute) jako odpowiedź na zagrożenie COVID-19. Certyfikat ten koncentruje się na zdrowiu i bezpieczeństwie ludzi przebywających i pracujących w biurowcu.

Certyfikat WELL Health-Safety Rating przyznawany jest na okres jednego roku, po którym konieczna jest ponowna weryfikacja procedur i odnowienie certyfikatu.

Biurowiec .KTW I stanowi pierwszy, ukończony etap kompleksu biurowego zlokalizowanego przy katowickim Spodku. Obecnie trwa budowa drugiego etapu, w którym dostarczonych zostanie na rynek prawie 40 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Oddanie do użytku ponad 130-metrowego wieżowca zaplanowano na 2022 rok.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.