Katowice na dłużej siedzibą dla HireRight


2021.02.19
Autor: Urbanity.pl
Jeden z największych na świecie dostawców usług z zakresu background screeninigu przez kolejne lata będzie miał swoją polską siedzibę w biurowcu Silesia Star w Katowicach.

HireRight przedłużył na kolejne pięć lat umowę najmu w biurowcu A, który jest częścią kompleksu biurowego Silesia Star w Katowicach. Siedziba jednego z największych na świecie dostawców usług z zakresu background screeninigu znajduje się w tym mieście od 2016 roku, a jej powierzchnia wynosi 3 200 mkw. Najemcę w transakcji reprezentowała firma doradcza CBRE.

Nasze biuro w Katowicach jest centralnym hubem dla wielu naszych zespołów w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce (EMEA). Lokalizacja jest atrakcyjna i dobrze skomunikowana, blisko uczelni, z którymi współpracujemy przy rekrutacji nowych pracowników. Umiejscowienie biura w Europie Środkowej jest również kluczowe dlatego, że pomaga nam wspierać naszych globalnych klientów w regionie
powiedział: Steve Girdler, Dyrektor Zarządzający EMEA i APAC w HireRight

Katowicki biurowiec Silesia Star, który należy do Globalworth zlokalizowany jest w centrum miasta, przy ulicy Uniwersyteckiej. Kompleks, którego projekt przygotowała renomowana pracownia Kuryłowicz & Associates składa się z dwóch ośmiokondygnacyjnych budynków o powierzchni najmu ponad 29 000 mkw.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.