Duży najemca w Silesia Star w Katowicach


2016.02.03
Autor: Urbanity.pl
W kwietniu bieżącego roku - firma HireRight - wprowadzi się do swojego nowego katowickiego biura przy ulicy Uniwersyteckiej 18. Globalny dostawca usług weryfikacji danych pracowniczych zatrudnia obecnie w mieście 250 specjalistów i planuje wzrost o 60 proc. w 2016 roku.

W kwietniu HireRight zajmie 3000 metrów kwadratowych w budynku A, należącym do kompleksu Silesia Star w Katowicach. W poszukiwaniach i negocjacjach najemcę wspierała firma doradcza JLL. HireRight działa w Polsce od 2003 roku.

Steve Girdler, Dyrektor Zarządzający HireRight w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki oraz Azji - Pacyfiku, komentuje:

W związku z naszymi sukcesami w Polsce, nadszedł właściwy moment na przeprowadzkę do większych biur, aby wspierać dalszy rozwój firmy. Cieszymy się z nowej, dobrze skomunikowanej lokalizacji w samym sercu Katowic, blisko klientów


Biurowiec Silesia Star, który znajduje się przy ulicy Uniwersyteckiej 18 składa się z dwóch 8-kondygnacyjnych obiektów biurowych o powierzchni najmu na poziomie 27 tys. mkw. Inwestycja oferuje również 250 miejsc parkingowych w garażu podziemnym. Za projekt katowickiego kompleksu odpowiada biuro Kuryłowicz & Associates, a inwestorem jest firma LC Corp.

Inne wiadomości o Silesia Star, Autorska Pracownia Architektury Kuryłowicz & Associates, Develia, JLL Poland

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.