Francuska spółka z siedzibą w Katowicach. Nowe biuro w centrum miasta


2023.09.18
Autor: Bartosz Motorek
Biurowiec w centrum Katowic stał się nową siedzibą dla francuskiej spółki CAT LC Polska, specjalizującej się w transporcie międzynarodowym oraz dystrybucji krajowej. Pracownicy firmy przeprowadzą się do biura przy Roździeńskiego w październiku.

Nowy najemca biurowy kompleksu Silesia Star w Katowicach jest firmą, która specjalizuje się w transporcie międzynarodowym oraz dystrybucji krajowej i obsługi samochodów osobowych i dostawczych. CAT LC Polska jest częścią francuskiej spółki Groupe CAT, która w Polsce funkcjonuje od 1993 roku.

Obecnie CAT LC Polska rozwija swoje struktury w regionie aglomeracji śląskiej, dlatego zdecydowała się ulokować swoją siedzibę w nowoczesnym biurowcu Silesia Star w Katowicach. Spółka wynajęła 1 300 mkw., powierzchni biurowej na 1 piętrze, w budynku A. Przeprowadzka pracowników do nowego biura nastąpi w październiku.

Umowa najmu w Silesia Star dowodzi, że świetnie zlokalizowane, rozpoznawalne budynki biurowe cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem najemców. Wynajęcie biura przez spółkę CAT LC Polska, to dowód na to, że nasz budynek niezmiennie spełnia najwyższe standardy zarówno pod względem jakości wykonania, zarządzania, jak i doskonałej lokalizacji nie tylko dla dotychczasowych, ale i nowych najemców. Katowice z roku na rok umacniają swoją pozycję na biznesowej mapie Polski, a Silesia Star jest miejscem spełniającym najwyższe oczekiwania i potrzeby firm oraz ich pracowników jednocześnie sprzyjając rozwojowi ich biznesu – mówi Magdalena Mikula, Asset Management & Leasing Manager w Globalworth Poland.

Silesia Star to kompleks dwóch biurowców zlokalizowanych przy alei Roździeńskiego 10 w centrum Katowic, który obecnie znajduje się w portfelu Globalworth. Zaprojektowany przez biuro Kuryłowicz & Associates kompleks oferuje łącznie ponad 29 000 mkw. przestrzeni do pracy, a także blisko 200 miejsc parkingowych w podziemnych garażu i dodatkowe około 250 stanowisk na poziomie gruntu.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.