Jeden z największych polskich banków na dłużej w centrum Katowic


2022.02.22
Autor: Urbanity.pl
Przez kolejne lata w kompleksie biurowym Silesia Star w Katowicach mieśiły się będą biura jednego z największych polskich banków - Getin Noble Bank.

Getin Noble Bank to jeden z większych najemców w kompleksie biurowym Silesia Star w centrum Katowic, który zajmuje 2 000 metrów kwadratowych powierzchni biurowej. W katowickim biurowcu znajdują się jednostki banku wchodzące w m.in. skład obszarów IT, finansowego, jakości i operacji, a także departamentów administracji, HR, audytu wewnętrznego oraz bezpieczeństwa.

Jednym z głównych powodów, dla którego najemcy wciąż decydują się z nami pozostać, obok wysokiej klasy powierzchni biurowej, jest kompleksowość świadczonych przez Globalworth usług. Dzięki temu, że posiadamy własne zespoły leasing i asset managerów oraz zarządców, jesteśmy w doskonałej relacji i w stałym kontakcie z naszymi najemcami, wsłuchujemy się w ich potrzeby i staramy się jak najlepiej na nie odpowiadać. Nieustannie też inwestujemy w nasze nieruchomości, aby utrzymać pozycję lidera. W najbliższym czasie zmiany zajdą też w Silesia Star. W planach mamy m.in. modernizację lobby i urządzenie ogrodu dostępnego dla wszystkich naszych najemców, który znakomicie sprawdzi się jako miejsce rekreacji i wypoczynku w przerwach od pracy. - Julie Archambault, Senior Leasing Manager w Globalworth Poland

Silesia Star to kompleks dwóch biurowców zaprojektowanych przez pracownię Kuryłowicz & Associates i będący od lipca 2019 roku w portfelu Globalworth. W 8-kondygnacyjnych budynkach przy ulicy Uniwersyteckiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Drogowej Trasy Średnicowej znajduje się ponad 29 000 mkw. powierzchni najmu. Do dyspozycji najemców jest prawie 200 miejsc parkingowych w garażu podziemnym oraz dodatkowe około 250 na poziomie gruntu.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.