Gotowe mieszkania Develii na katowickim Brynowie


2022.08.24
Autor: Monika Kiereś
Gotowy jest już II etap osiedla Ceglana Park na katowickim Brynowie, w ramach którego powstało łącznie 178 mieszkań. Deweloper rozpoczął już przekazywanie kluczy do nowych lokali.

Ceglana Park to osiedle budynków wielorodzinnych firmy Develia w Katowicach, które zaprojektowane zostało przez miejscowego architekta Wojciecha Wojciechowskiego. Deweloper zakończył już realizację II etapu inwestycji i rozpoczął przekazywanie mieszkań nowym właścicielom.

W II etapie osiedla powstało 178 mieszkań w dwóch, 4-kondygnacyjnych budynkach. Metraże lokali kształtują się od 25 do nawet 120 mkw. na dwóch poziomach. W ofercie znajduje się już tylko 10 ostatnich gotowych mieszkań z tej części inwestycji. Łącznie w sprzedaży firmy Develia dostępnych jest ponad 150 lokali mieszkalnych powstających w kolejnych fazach.. Budowa III etapu zakończy się jeszcze w tym roku, a kolejny etap będzie gotowy w II kwartale 2024 roku. Ceny zaczynają się od 8299 zł brutto za metr kwadratowy.

Przy wykańczaniu budynków używane są ekologiczne materiały i rozwiązania ograniczające wpływ konstrukcji na środowisko. Wszystkie mieszkania, w zależności od położenia, posiadają ogródki, balkony lub tarasy. Miejsca parkingowe znajdują się w podziemnej hali garażowej, gdzie mieszczą się także komórki lokatorskie. W przyziemiach niektórych budynków znajdą się sklepy i punkty usługowe.

Główną oś komunikacyjną utworzy szeroka promenada, na końcu której zaplanowano malowniczy staw z pomostem. Nie zabraknie też mniejszych alejek spacerowych z nawierzchniami antysmogowymi czy placów zabaw dla najmłodszych. Na terenie osiedla znajdzie się ponadto tężnia solankowa.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.