Ceny mieszkań w nowym etapie osiedla Develii w Katowicach


2021.05.18
Autor: Urbanity.pl
Ruszyły prace budowlane trzeciego etapu osiedla Ceglana Park w Katowicach, którego deweloperem jest firma Develia. Generalnym wykonawcą jest firma Kalter.

Ceglana Park to katowickie osiedle na Brynowie składające się z budynków wielorodzinnych realizowanych etapowo. Właśnie ruszyła budowa III etapu inwestycji, w którym w ciągu niecałych dwóch miesięcy blisko 50 proc. mieszkań zostało już przedsprzedanych.

III etap Ceglana Park oferuje trzy kameralne, 4-kondygnacyjne budynki, w których łącznie znajdzie się 196 mieszkań o powierzchniach od 25 do 119 mkw. Do części lokali na najniższych kondygnacjach będą przynależeć duże ogrody o powierzchni nawet 160 mkw. Powstanie także parking samochodowy na 209 stanowisk oraz sklepy i punkty usługowe w parterach budynków.

Budowa tej części osiedla potrwa do początku 2023 roku. Ceny zaczynają się już od 7800 zł/mkw. Cały pierwszy etap został już całkowicie wyprzedany, z etapu II dostępnych jest 20 proc. mieszkań.

Osiedle Ceglana Park zostało zaprojektowane przez katowickiego architekta Wojciecha Wojciechowskiego. Ponad połowa jego obszaru to tereny zielone i rekreacyjne. Główną osią komunikacyjną będzie biegnąca przez jego środek szeroka promenada, na końcu której znajdzie się malowniczy staw z pomostem.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.