Poszerza się oferta mieszkań w ramach osiedla Ceglana Park w Katowicach


2023.05.24
Autor: Bartosz Motorek
Rozpoczęła się sprzedaż mieszkań z kolejnego etapu osiedla w Katowicach, którego częścią będzie promenada zwieńczona stawem z pomostem. Ceny mieszkań zaczynają się od 8 000 zł za mkw.

Oferta ogólnopolskiego dewelopera została wzbogacona o mieszkania z VI etapu inwestycji Ceglana Park w Katowicach. W sprzedaży znalazły się mieszkania począwszy od kawalerek po lokale z antresolami liczące blisko 130 metrów kwadratowych. Ceny zaczynają się od 8 000 zł za m kw. Ta część katowickiego osiedla firmy Develia ma być gotowa pod koniec 2024 roku.

VI etap osiedla Ceglana Park oferuje 162 mieszkania o metrażach od 32 do około 130 mkw. w rozkładach od 1 do 4 pokoi. Do wszystkich mieszkań przypisane są indywidualne przestrzenie zewnętrzne. Lokale na najwyższych piętrach posiadały będą tarasy o powierzchni do 48 mkw., z kolei mieszkańcy mieszkań na parterze ogródki o powierzchni do 110 mkw. Na piętrach dostępne będą komórki lokatorskie na piętrach, schowki oraz pomieszczenia na rowery.

Główną osią powstającego osiedla będzie szeroka promenada, na końcu której znajdzie się staw z pomostem. Na terenie zaprojektowane zostały również alejki spacerowe, ścieżka rowerowa, place zabaw dla najmłodszych i przestrzenie do aktywnego spędzania czasu. Przestrzenie wspólne uatrakcyjni tężnia solankowa. Ponad połowę przestrzeni zajmą tereny zielone.

Ceny mieszkań znajdują się w przedziale od 8 000 do 11 600 zł brutto za metr kwadratowy. Za projekt architektoniczny odpowiada architekt Wojciech Wojciechowski z Katowic.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.