Higasa otwiera park handlowy w Bytomiu. W planach kolejne miasta


2020.12.18
Autor: Urbanity.pl
Dzielnica Miechowice w Bytomiu zyskała nowy park handlowy. Firma Higasa Properties otworzyła właśnie nowy obiekt handlowy u zbiegu ulic Felińskiego i Stolarzowickiej.

Otwarty właśnie park handlowy w Bytomiu to parterowy budynek o powierzchni 1 700 metrów kwadratowych, na której działalność rozpoczęły supermarket Stokrotka, drogeria Rossmann oraz sklep Pepco.

Nowy park handlowy w dzielnicy Miechowice u zbiegu ulic Felińskiego i Stolarzowickiej to wspólna inwestycja realizowana przez firmę Higasa Properties wraz z deweloperem Trust Investment. Niebawem uruchomiony ma zostać również bankomat i paczkomat. W ramach inwestycji powstały również miejsca parkingowe w ramach partnerstwa prywatno-publicznego, przy współpracy z Urzędem Miasta Bytomia.

Higasa Properties realizuje obecnie kolejne projekty. W tym roku ruszyły realizacje inwestycji w Nowym Dworze Gdańskim, Baninie i Kolonii-Lesznowola, o łącznej powierzchni ponad 2700 mkw. W planach są nowe parki handlowe w województwie pomorskim. W przyszłym roku firma przymierza się do realizacji większej inwestycji w województwie lubelskim o powierzchni ponad 3 000 mkw.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.