W Bytomiu powstanie park handlowy firmy Trust Investment


2020.03.17
Autor: Urbanity.pl
Najprawdopodobniej jeszcze w tym roku rozpocznie się budowa parku handlowego przy ulicy Felińskiego w Bytomiu. Inwestorem jest kielecka firma Trus Investment. W mieście powstaje już także Galeria Wrocławska.

Nowy park handlowy powstanie na działce przy skrzyżowaniu ulic Alojzego Felińskiego i Stolarzowickiej w dzielnicy Miechowice. Inwestycja firmy Trus Investment będzie niewielkim, parterowym obiektem o powierzchni około 1 700 metrów kwadratowych.

Jakie sklepy znajdują się przy ulicy Felińskiego? Inwestor potwierdził otwarcie sieci dyskontów odzieżowo-przemysłowych Pepco, dyskontu spożywczego Stokrotka oraz jednej z największych sieci drogeryjnych w Europie - Rossmann. Park handlowy dysponował będzie również zewnętrznym parkingiem samochodowym. Budowa ma ruszyć jeszcze w tym roku.

Przypomnijmy, że miesiąc wcześniej informowaliśmy o innej inwestycji handlowej w Bytomiu - Galerii Wrocławskiej. W budynku, którego budowa już się rozpoczęła, otwartych zostanie sześć sklepów, w tym m.in. Empik, Media Expert czy Rossmann.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.