Nowe projekty handlowe Higasa Properties w Polsce

2020.09.03

Higasa Properties prowadzi kilka projektów na terenie Polski. W Kolonii Lesznowola rozpoczęła się budowa sklepu dla sieci Stokrotka, na półmetku są prace budowlane przy parku handlowym w Bytomiu.

Zaledwie kilka dni temu ruszyła budowa sklepu dla sieci Stokrotka w Kolonii Lesznowola w woj. mazowieckim. W budynku o powierzchni 860 mkw. wspomniany sklep będzie jedynym najemcą. U zbiegu ulic Postępu i Słonecznej znajduje się już dyskont Biedronka oraz apteka. Otwarcie Stokrotki ma nastąpić w I kwartale 2021 roku.

Z kolei przy ul. Felińskiego i Stolarzowickiej w Bytomiu trwają zaawansowane prace budowlane przy parku handlowym. Inwestycja o powierzchni 1 700 mkw. będzie oferowała takie sklepy jak: Stokrotka, Pepco i Rossmann. Otwarcie parku zaplanowano na IV kwartał br. Partnerem i deweloperem tej inwestycji jest spółka Trust Investment, zaś głównym inwestorem Higasa Properties.

W ciągu najbliższych 2-3 miesięcy ruszyć ma budowa parku handlowego w Baninie w woj. pomorskim. Inwestycja oferuje około 1 200 mkw. powierzchni najmu.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Park Bytom, HIGASA Nieruchomości

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.