Znamy najemców i datę otwarcia Higasa Park Łęczna


2021.02.18
Autor: Urbanity.pl
Higasa Properties zrealizuje w Łęcznej swoje największe przedsięwzięcie. Firma pozyskała działkę w atrakcyjnej lokalizacji, na której wybuduje park handlowy Higasa Park Łęczna.

Higasa Park Łęczna będzie parterowym parkiem handlowym, który powstanie przy współpracy spółki Higasa Properties z grupą Green Hills Investment. Generalnym wykonawcą inwestycji została firma STB-Koncept.

Prace budowlane rozpoczęły się w połowie lutego br. W ramach inwestycji Higasa Park Łęczna powstanie park handlowy o powierzchni GLA wynoszącej 3 200 metrów kwadratowych, na której otwartych zostanie 10 sklepów. Wśród najemców parku handlowego znajdziemy takie firmy jak: KIK, CCC, Hebe, RTV Euro AGD i Żabka. Inwestycja zlokalizowana będzie u zbiegu Piłsudskiego, Targowej i alei Jana Pawła II.

Otwarcie Higasa Park Łęczna nastąpić ma w IV kwartale 2021 roku. Jest to kolejna inwestycja prowadzona przez Higasa Properties. Obecnie prowadzone są również budowy w Nowym Dworze Gdańskim i Baninie (pomorskie) oraz Kolonii-Lesznowola (mazowieckie). W II kwartale tego roku firma planuje ruszyć z dwoma kolejnymi obiektami w województwie pomorskim. W przygotowaniu pozostają projekty handlowe w centralnej i zachodniej Polsce.

Firma planuje testować też format handlowo-mieszkaniowy w dużych miastach. Na początek w Trójmieście i Warszawie.

Komentarze


 • Dewajtis
  Gość
  2021-02-19 23:15:39
  Jest lepsza lokalizacja. Przy Krasnystawskiej i Ceglanej.

 • Mirek
  Gość
  2021-02-21 08:55:41
  A w czym ta przy krasnystawskiej lepsza? Chyba tylko w tym, że to pan ja sprzedaje.

 • Mirek
  Gość
  2021-02-21 08:55:41
  A w czym ta przy krasnystawskiej lepsza? Chyba tylko w tym, że to pan ja sprzedaje.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.