Coraz więcej sklepów w Higasa Park Łęczna. W Cieplewie powstaje podobny obiekt


2022.03.04
Autor: Urbanity.pl
W Łęcznej funkcjonuje już największy do tej pory projekt trójmiejskiej spółki Higasa Properties przy współpracy z Green Hills Investment. Inwestor prowadzi również inwestycje w Cieplewie.

Higasa Park Łęczna to parterowy park handlowy o łącznej powierzchni 3 200 metrów kwadratowych, na której działają już m.in. CCC, Martes Sport, Kaes, HEBE i RTV Euro AGD, Lavo i Sfera Oczu. Z początkiem miesiąca do grona najemców dołączył sklep spożywczy Żabka.

Park handlowy w Łęcznej został oficjalnie otwarty pod koniec 2021 roku i jest największą do tej pory inwestycją spółki Higasa Properties. Na terenie kompleksu przy ulicy Piłsudskiego działa paczkomat InPost i trwa instalacja pod bankomat Euronet. W ofercie pozostaje jeszcze jeden, ostatni lokal o powierzchni 200 mkw.

Wkrótce rozpocząć ma się budowa sklepu Stokrotka w Cieplewie (woj. pomorskie), gdzie na działce przy ulicy Długiej wybudowany zostanie budynek o powierzchni 650 mkw. Z kolei vis a vis tej lokalizacji dobiega końca budowa Higasa Park Cieplewo, który oferuje 450 mkw. powierzchni najmu. Najemcami będą między innymi piekarnia-cukiernia Kropek delikatesy mięsne Nowak oraz Döner King Kebap.

Spółka Higasa Properties informuje ponadto, że w ciągu ostatnich miesięcy otwarte zostały obiekty w Baninie (woj. pomorskie) o pow. 1100 m2, wśród najemców są m.in. Max & Xavier i Świat Prasy czy w Nowym Dworze Gdańskim (woj. pomorskie) o pow. 750 m2, wśród najemców Media Expert, Żabka, Gzella, Vision Trendy.

Inne wiadomości o Higasa Park Łęczna, Higasa Park Cieplewo

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.