Otwarcie Higasa Park Cieplewo. W sąsiedztwie powstaje sklep Stokrotka


2022.07.12
Autor: Piotr Maślak, Urbanity.pl
Od kilku tygodni funkcjonuje już niewielki park handlowy zlokalizowany w miejscowości Cieplewo nieopodal Pruszcza Gdańskiego. Jeszcze w tym roku w jego sąsiedztwie otwarty zostanie budynek, w którym znajdzie się sklep sieci Stokrotka.

Higasa Park Cieplewo to niewielki, parterowy park handlowy zlokalizowany przy ulicy Sosnowej. Jego oficjalnie otwarcie nastąpiło kilka tygodni temu, a obecnie został sprzedany docelowemu właścicielowi. Jest nim firma prowadząca działalność gastronomiczną, która jednocześnie zostanie głównym najemcą parku.

W obiekcie otwarta jest już piekarnio-cukiernia Kropek oraz delikatesy mięsne Nowak. Ofertę Higasa Park Cieplewo uzupełnia paczkomat Allegro. Vis a vis parku handlowego trwa budowa innego obiektu pod szyldem Higasy. Powstaje tutaj sklep sieci Stokrotka o powierzchni 650 mkw., który będzie gotowy w IV kwartale bieżącego roku.

Higasa Properties prowadzi także kolejne przedsięwzięcia. W Kowalach przy ulicy Zeusa powstaje 500-metrowy budynek handlowy, w którym jednym z najemców będzie sklep Żabka. Otwarcie ma nastąpić na przełomie 2022 i 2023 roku. Równolegle trwają przygotowania do rozpoczęcia realizacji inwestycji w Świdnicy. Przy ulicy Ceglanej wybudowany zostanie park handlowy o powierzchni 1 400 mkw. Aktualnie trwa komercjalizacja powierzchni.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.